بلاگ

بخشنامه پیش فروش پراید وانت1402

بخشنامه پیش فروش پراید وانت1402

ثبت‌نام در طرح‌های فروش و پیش‌فروش سایپا قرار بود آرامش بیشتر بازار خودرو را با خود به‌همراه داشته باشد. مسئولین برنامه‌ریزی کرده بودند که عرضه ۲۰ درصد از محصولات خودروسازان در طرح‌های فروش فوری و پیش‌‌فروش سبب شود که خودروهای تولیدی خودروسازان هرچه سریع‌تر به دست مصرف‌کنندگان واقعی برسد و دست دلالان و سوداگران بازار خودرو از خودروهای صفر کیلومتر کوتاه شود.

در عمل اما این اهداف محقق نشده و بازار خودرو همچنان جولانگاه دلالان و سودجویان است. حتی افزایش میزان تولید خودروسازان نسبت به سال‌ گذشته نیز نتوانسته وضعیت بازار خودرو را اندکی بهبود بخشد و همچنان مصرف‌کننده ایرانی با کمبود عرضه خودرو از جانب خودروسازان مواجه است.

به هر روی سایپا نیز همگام با دیگر خودروساز مورد حمایت دولت فعلا در حال ارائه طرح‌های پیش‌فروش، فروش نقدی و فروش اینترنتی است تا به کمک آن‌ها محصولات نهایی خود را به دست مصرف‌کنندگان برساند.

در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت‌نام و طرح‌های فروش و پیش‌فروش متنوع سایپا.

شرایط فروش فوق‌العاده پراید وانت 151 با دی‌لایت و قیمت جدید توسط گروه خودروسازی سایپا اعلام شد. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ با ورود به سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به آدرس Saipa.iranecar.com نسبت‌به ثبت‌نام اقدام نمایند.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا می‌رساند، شرایط فروش فوق‌العاده خودرو وانت ۱۵۱ با دی‌لایت و قیمت قطعی به شرح زیر می‌باشد:

طرح فروش پراید وانت خرداد 1402 توسط سایپا اعلام شد

لازم به ذکر است که در این طرح فروش آمده که پراید وانت به دی‌لایت مجهز شده و از این رو احتمالاً برای این خودرو پوزیشن لایت هم در نظر گرفته شده تا ۱۵۱ هم بتواند برخی از استانداردهای ۸۵ گانه را پاس کند.

به این ترتیب با اضافه شدن دی‌لایت به پراید ۱۵۱، قیمت جدیدی هم برایش در نظر گرفته شده که نسبت‌به قبل حدود ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان بیشتر شده. رشد ۱۱ میلیونی قیمت این خودرو نسبت‌به نسخه بدون دی‌لایت کمی غیرمنطقی به نظر می‌رسد و احتمالاً برای متقاضیان این خودرو غیر قابل هضم است.

طرح فروش پراید وانت خرداد 1402 توسط سایپا اعلام شد

شرایط عمومی بخشنامه فروش سایپا 151

  • خودرو وانت ۱۵۱ مجهز به دی‌لایت با مبلغ ۲۳۶ میلون تومان می‌باشد.
  • زمان تحویل خودرو ۶۰ روزه و با رنگ سفید می‌باشد.
  • محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو می‌باشد)
  • حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهی نامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.
  • امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

خرید حواله با حواله مرکزی.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *