بلاگ

قیمت روز خودروی صفر5 بهمن 1401

قیمت روز خودرو

با تلاش های فراوان کارشناسان برای به ثبات رساندن قیمت خودرو، باز هم قیمت ماشین روز به روز افزایش پیدا می کند. مثال بارزی که می توان برای افزایش قیمت نجومی خودرو آورد قیمت خودروی پراید است که از ابتدای سال تا به الان اگر نگاهی بیندازید خواهید دید که این خودرو 100 میلیون افزایش قیمت داشته است و همچنین خودرو های دیگر هم چنین افزایش قیمتی را تجربه کرده اند .

قیمت روز خودروی صفر

 قیمت خودروی پراید 111 که مدت زمان زیادی از تولید آن می گذرد ، امروز رکورد افزایش قیمت های قبلی خود را شکست و به قیمت 295 میلیون تومان رسید.

قیمت خودروی پراید 131 به 283 میلیون رسید. 

خودروی تارا اتوماتیک با افزایش قیمت 13 میلیون تومانی با قیمت 783 میلیون تومان وارد بازار شد .

خودروی پژو 207 اتومات با افزایش قیمت 15 میلیون تومان طرفداران این خودرو را شگفت زده کرده و با نرخ 775 میلیون تومان در بازار به فروش میرسد. 

دنا معمولی هم مانند خود رو های دیگر با افزایش قیمت همراه بوده و امروز با قیمت 595 میلیون تومان وارد بازار شد.

خودروی تیبا هاچ بک که از خودرو های پرطرفدار این روز ها است، با نرخ 313 میلیون تومان وارد بازار شد. 

خودروی پژو 206 تیپ 2 که  در روز های اخیر دچار کاهش قیمت بوده است،افزایش قیمت همراه بوده و امروز با قیمت 464 میلیون تومان وارد بازار شد و تیپ 5 این خودرو نیز با افزایش قیمت همراه بوده و به قیمت 500 میلیون تومان رسید. 

خودروی کوییک با قیمت 309 میلیون تومان وارد بازار شد.

خودروی شاهین G که در روزهای اخیر با افزایش قیمت زیادی رو به رو بوده و به قیمت 600 میلیون تومان رسیده بوده است امروز با قیمت 507 میلیون تومان در بازار فروخته می شود. 

بخوانید:  خرید حواله خودروی شاهین 

مرکزی خرید انواع حواله خودرو

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *