بلاگ

قیمت خودروی صفر 25 دی 1401

قیمت خودروی صفر

قیمت خودرو این روزها بعد از مدت ها بالاخره با ثبات کمی همراه شده و حتی قیمت برخی از خودرو ها  کاهش یافته است، اما همچنان کارشناسان بر این باورند که قیمت خودرو تا سال جدید به ثبات کامل نخواهد رسید و روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد.

قیمت خودروی پراید با گدشت مدت زمانی کمتر از یک سال  با افزایش قیمت 100 میلیون تومانی همراه بوده است، این در صورتی است که در سال های گذشته  این خودرو چنین روند صعودی در این مدت زمان کم نداشته است.

 خودروی پراید 111  با رسیدن به قیمت 300 میلیون تومانی، همه را شوکه کرد زیرا این خودرو مدت هاست که تولید آن در بازار متوقف شده است و البته امروز 25 دی ماه 1401 با کاهش 5 میلیون تومانی همراه بوده و همچنین  قیمت خودروی پراید 131 هم با کاهش قیمت همراه بوده و حالا با قیمت 275 میلیون تومان در بازار به فروش میرسد. 

قیمت خودروی صفر

خودروی تارا اتوماتیک به قیمت 730 میلیون تومان رسید.

پژو 207 اتومات با نرخ 745 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد.

خودروی دنا معمولی با قیمت 584 میلیون تومان در بازار به فروش رسید. 

 خودروی پژو پارس اتوماتیک که با نوسانات زیادی در این هفته تجربه کرده بود بالاخره با قیمت 607 میلیون تومان وارد بازار شد. 

قیمت خودروی های پر طرفدار در کشور نیز مانند خودروهای دیگر، دارای نوسانات زیادی هست.

خودروی تیبا هاچ بک پلاس همچنان با قیمت 296 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود، قابل ذکر است که این خودرو در این روزها با ثبات قیمت همراه است و این خبر هم خوشایند و هم نگران کننده است برای طرفداران این خودرو زیرا ممکن است به صورت ناگهانی دچار افزایش  و یا افت قیمت شدیدی بشود. 

قیمت خودروی پژو 206 تیپ 2 که  این روزها دچار روند صعودی زیادی بوده است، در این روزها شاهد کاهش قیمت این خودرو هستیم، این خودرو با قیمت 445 میلیون تومان و تیپ 5 آن با قیمت 490 میلیون تومان به فروش میرسد. 

کوییک با قیمت 298 میلیون تومان در بازار به فروش میرسد. 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *