فرم درخواست فروش حواله

آیا با فروش حواله خودرو می توان کسب درآمد کرد؟

به هر کدام از صنف‌های بازار وارد شوید، همیشه پای دلالان در میان است. صنف خودرو هم مانند بسیاری از صنف‌ها با راه اندازی طرح قرعه کشی خودرو، دست دلالان را از بازار کوتاه کرده است. اما منجر به تشکیل گروهی به نام خریداران حواله خودرو در بازار شده که از این راه کسب درآمد دارند.

آمارهای موجود در بازار نشان می‌دهند که حواله‌های طرح‌های قرعه‌کشی خودرو و حتی طرح‌های اصلی توسط خرده‌فروشان در بازار خرید و فروش شده و حتی در این راستا سایت‌هایی نیز طراحی شده‌اند که بدون مراجعه حضوری در اختیار عموم قرار می‌گیرند.

به طوری که در بازار خرید و فروش حواله خودرو، مشاهده شده که این محصول همچنان به دست مصرف‌کننده واقعی نمی‌رسد. چرا که برخی افراد با ثبت ‌نام و شرکت در فراخوان‌های قرعه‌کشی شرکت‌های خودروسازی بدون پرداخت هیچ وجهی، اقدام به خرید حواله خودرو از افرادی که در فراخوان شرکت کرده‌اند، می‌کنند و در این راستا می‌توانند با کمترین زحمت درآمدهای چند میلیونی و در برخی موارد چندصد میلیونی کسب کنند. اثرات این امر به وضوح از اختلاف عجیب قیمت خودرو در کارخانه و بازار آزاد قابل درک است.

همه شما می‌دانید که قیمت خودرو در فرایند پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده، اختلاف قیمتی قابل ملاحظه‌ای را در بازار آزاد دارد، این یعنی کسی که به دنبال برنده شدن و کسب درآمد از ساده‌ترین روش ممکن است. اما این روند به هیچ عنوان عادلانه به نظر نمی‌رسد.