بلاگ

ثبت نام در سامانه یکپارچه برای کاربران تمدید شد

تمدید مهلت ثبت نام خرید خودرو از سامانه یکپارچه

فروردین 1402: آقای امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، خبر داده آن دسته از افرادی که حساب وکالتی بنام سازمان حمایت را در مهلت مقرر باز کرده‌اند، ولی موفق به ثبت‌نام در سامانه یکپارچه نشده‌اند یا بانک‌ها اسامی آنها را به موقع به سامانه ارسال نکرده‌اند، مجددا در روزهای چهارشنبه 16 فروردین لغایت جمعه 18 فروردین، امکان ثبت نام در سامانه esalecar.ir را خواهند داشت. در این دوره، صرفاً کاربرانی که شرایط زیر را دارند، می‌توانند برای ثبت نام مجدد اقدام کنند:

  • متقاضیانی که حساب خود را در تاریخ 20 الی 23 اسفند 1401 به نفع سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان وکالتی کرده‌اند.
  • مبلغ مسدود شده متقاضیان باید 100 میلیون تومان باشد.
  • شماره حساب وکالتی و شماره موبایل، باید به نام شخص ثبت نام کننده باشد.

همچنین براساس اطلاعیه درج شده در سامانه یکپارچه خودرو، زمان ثبت نام متقاضیان خرید خودرو داخلی، هیچگونه تأثیری در اولویت و حق تقدم برای دریافت خودرو ندارد.

عرضه 51 مدل خودرو در سامانه یکپارچه

اسفند 1401: آقای امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، ضمن اشاره به شروع پیش ثبت نام از متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو که از تاریخ 26 اسفندماه شروع شده و تا پایان 28 اسفندماه 1401 نیز ادامه دارد، خبر داده که 9 شرکت خودروساز داخلی، در طرح تخصیص یکپارچه خودرو مشارکت دارند و 51 مدل خودرو برای متقاضیان قابل خریداری شده است.

در طرح یکپارچه تخصیص خودرو، که از پیش اعلام شده بود بدون قرعه‌کشی به همه متقاضیان خودرو داده می‌شود، کمتر از 900 هزار نفر حساب وکالتی اعلام کردند. بافرض اینکه تمامی این تعداد، واجد شرایط باشند و با لحاظ تعهدات قبلی خودروسازان در سال 1402 (که حدود 400 هزار دستگاه است)، توان تولید خودرو از مجموع این دو رقم در سال 1402 به مراتب بیشتر خواهد بود؛ بنابراین احتمال اینکه تحویل خودرو به سال 1403 بکشد، تقریبا صفر است.

همچنین 50 درصد عرضه خودروها در طرح یکپارچه تخصیص خودرو، به مادران مشمول طرح جوانی جمعیت تخصیص خواهد یافت که البته برای این متقاضیان نیز داشتن حساب وکالتی الزامی است.

فروش مدیران خودرو در سامانه یکپارچه: اسفند 1401

طرح فروش یکپارچه مدیران خودرو ویژه اسفندماه 1401، از روز جمعه 26 اسفندماه آغاز شده و تا روز یکشنبه 28 اسفندماه نیز ادامه دارد. در این طرح، صرفا متقاضیانی که حساب وکالتی با موجودی 100 میلیون تومان را در موعد تعیین شده افتتاح کرده‌اند، مجاز به پیش ثبت نام هستند.

همچنین اگر قسط خرید و یا فروش حواله خود را دارید می توانید آن را در معتبر ترین مرکز خرید و فروش حواله خودرو، حواله مرکزی به فروش برسانید.

خرید حواله خودرو

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *